برگزاری کلاسهای پایه3 در شهرهای مختلف کشور » گروه آموزشي دكتر تن زاده (مجتمع اموزشي پوران پژوهش) پوران پژوهش گیلان

برگزاری کلاسهای پایه3 در شهرهای مختلف کشور

تاریخ ارسال : 1-05-1393, 14:05 ، نظرات (0) ، دفعات بازدید : 8459

 

برگزاری کلاسهای پایه3 در شهرهای مختلف کشور
علاقمندان و سازمانها و ارگانهای محترم از سراسر کشور، می توانند درخواست خود را برای عقد قرارداد مطرح نمایند (توضیحات بیشتر در ادامه...)

موسسه آموزشی پوران پژوهش جوان با بیش از 10 سال تجربه آموزشی در رشته های فنی و مهندسی در زمینه برگزاری دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکترا(بسته هاي آموزشي ، كتاب و آزمونهاي هماهنگ كشوري)، کلاسهای آمادگی آزمون ورود به حرفه مهندسی(پایه3) ، کلاسهای مورد تایید وزارت کار و امور اجتماعی و سازمان فنی و حرفه ای استان و دوره های ویژه نرم افزارهای فنی و مهندسی با ارائه گواهینامه معتبر و داشتن تفاهم نامه های همکاری مشترک با ادارات، دانشگاهها و سازمانهای مختلف در استان گیلان فعالیت می نماید.
شایان ذکر است که موسسه مذکور با بیش از 86% قبولی در آژمون پایه3 دوره های گذشته (که اسامی پذیرفته شدگان در سایت موسسه ذکر شده اند) در میان تعداد کم پذیرفته شدگان در کشور، مورد توجه مهندسان محترم، قرار گرفته است. اما از آنجایی که امکان مراجعه در استان گیلان برای تمام مهندسان در کشور وجود ندارد این موسسه آمادگی خود را برای برگزاری دوره های فشرده در استانهای دیگر اعلام می دارد. پیشتر این دوره توسط موسسه در برخی از استانهای کشور برگزار شده و نتایج قبولی بالای آن دلیل و انگیزه ای در ادامه این خدمت بوده است.
علاقمندان و سازمانها و ارگانهای محترم از سراسر کشور، می توانند حتی بدون مراجعه حضوری و بصورت تلفنی، پیشنهاد خود را مطرح نمایند
جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن هاي 01317761200 و 01317733073 تماس حاصل فرماييد...