اعتراض به کلید ارائه شده آزمون پایه3 اردیبهشت 97 » گروه آموزشي دكتر تن زاده (مجتمع اموزشي پوران پژوهش) پوران پژوهش گیلان

اعتراض به کلید ارائه شده آزمون پایه3 اردیبهشت 97

تاریخ ارسال : 18-03-1397, 20:47 ، نظرات (0) ، دفعات بازدید : 6787

 

متن خبر اعلام شده در سایت دفتر مقررات ملی ساختمان به قرار زیر است :

پیرو برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان اردیبهشت ماه 97، بدینوسیله اعلام مي‌دارد دفترچه و كليد سوال‌هاي تستي آزمون‌هاي مذكور در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها درج شده است.
داوطلبان مي‌توانند درصورت اعتراض به سوال‌ها و پاسخنامه‌هاي آن، درخواست‌هاي خود را با فرمت مندرج در فایل زير حداكثر تا تاريخ 97/03/20به آدرس ایمیل azmoon@inbr.ir ارسال نمايند.

شركت‌كنندگان محترم توجه داشته باشند كه از ارسال درخواست‌هاي تكراري جداً اجتناب نمايند. طبق روال معمول آزمون‌ها، سوال هایی که حتی یک نفر معترض داشته باشند نیز مورد بررسی قرار می گیرند و درصورت صحت اعتراض موارد در پاسخنامه كليه شركت‌كنندگان حسب مورد لحاظ خواهد شد.

بديهي است با توجه به دقت در بررسي اعتراضات، نتايج اعلام شده پس از بررسي درخواست‌ها قطعي خواهد بود و متقاضياني كه موفق به اخذ حدنصاب قبولي نشده‌اند مي‌توانند در آزمون‌هاي آتي شركت نمايند.
دانلود فرم اعتراض

شرایط ارسال:
– شرکت کنندگان محترم فایل اعتراض نمونه را به pdf تبدیل و سپس ارسال نمایید.

– چنانچه به چند سؤال اعتراض داشتید آن را صرفاً در قالب یک فایل pdf ارسال نمایید و برای هر سوال یک ایمیل جداگانه ارسال نکنید.

– اسم فایل pdf را با شماره موبایل خود نامگذاری نمایید.

بعنوان مثال:

۰۹۱۲۱۱۱۱۱۱٫pdf

ضمناً تنها به درخواست‌هايي ترتيب اثر داده خواهد شد كه با توجه به دستورالعمل بطور كامل و در مهلت مقرر ارسال گردد.

در همین راستا موسسه پوران پژوهش به عنوان تنها موسسه در کشور بلافاصله بعد از آزمون اقدام به بررسی و نهایتا انتشار پاسخنامه تشریحی رشته های مختلف نمود که با استقبال قابل توجه مهندسان عزیز در کشور روبرو گردید.

و از آنجایی که احقاق حق و جلوگیری از تضییع حق شرکت کنندگان در آزمون را به عنوان یه وظیفه خود می دانیم. لذا به منظور رفاه حال مهندسان عزیز و یکسو نمودن اعتراضات و ان شالله وصول نتیجه مورد نظر اقدام به انتشار فرمت اعتراض ویژه هر رشته بصورت مجزا نموده ایم تا دوستان عزیز با دانلود فرم مربوطه و تکمیل مشخصات خود و نهایتا ذخیره فایل تحت نام شماره موبایل خود اقدام به ایمیل به آدرس azmoon@inbr.ir نمایند. (توجه نمایید حداکثر مهلت ارسال اعتراض 20 خرداد 97 می باشد)

تذکر: لطفاً نام فایل را بر حسب شماره تلفن همراه خود ذخیره و ارسال نمایید. بعنوان مثال: 09121111111.pdf

 فراموش نکنید شعار ما در حرف و عمل یک جمله هست : تا خط پایان با شما هستیم.....

جهت کسب اطلاعات در مورد نحوه اعتراض به کارنامه صادر شده سازمان می توانید به کانال تلگرام موسسه مراجعه نمایید

فرم اعتراض رشته عمران (نظارت)

فرم اعتراض رشته معماری (نظارت)

فرم اعتراض رشته تاسیسات مکانیکی (نظارت)

 فرم اعتراض رشته تاسیسات برقی (نظارت)

 فرم اعتراض رشته عمران (اجرا)

فرم اعتراض رشته عمران (محاسبات)

فرم اعتراض رشته معماری (اجرا)

 فرم اعتراض رشته تاسیسات برقی (طراحی)

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 جهت مشاهده دوره های حضوری آمادگی آزمون پایه3 و همچنین آزمونهای آزمایشی و سایر خدمات موسسه در رشته مورد نظر خود روی اشکال زیر کلیک نمایید تا به صفحه مورد نظر هدایت شوید...

                     
  
       
صفحات مورد نیاز : (حتما مشاهده نمایید)

دوره های آمادگی تضمینی آزمون نظام مهندسی

بسته های آموزشی مکاتبه ای آزمون پایه3 نظام

مجموعه واژه نامه طلایی جامع آزمون نظام مهندسی

آزمونهای شبیه سازی آزمون پایه3 نظام مهندسی