خبرنامه » گروه آموزشي دكتر تن زاده (مجتمع اموزشي پوران پژوهش) پوران پژوهش گیلان

شروع دوره های جدید آمادگی آزمون پايه3 نظام ویژه آزمون

 دوره های آمادگی آزمون پايه3 نظام ویژه آزمون

(((ثبت نام دوره آمادگی ویژه آزمون پایه3 نظام مهندسی شروع شد)))

براي پانزدهمین سال متوالي برگزاري دوره تضميني آزمون ورود به حرفه مهندسي(پايه3) در رشته هاي مهندسي عمران(نظارت و محاسبات و اجرا) ، برق ، مكانيك و معماري و نقشه برداری در استان گيلان... 

بسته های آموزشی جدید آزمون پایه 3 نظام مهندسی

موسسه آموزشی پوران پژوهش گیلان (گروه آموزشی دکتر تن زاده) با بیش از 15 سال تجربه آموزشی در رشته های فنی و مهندسی در زمینه برگزاری دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکترا (بسته هاي آموزشي ، كتاب و آزمونهاي هماهنگ كشوري)، کلاسهای آمادگی آزمون ورود به حرفه مهندسی(پایه3) ، کلاسهای مورد تایید وزارت کار و امور اجتماعی و سازمان فنی و حرفه ای استان و دوره های ویژه نرم افزارهای فنی و مهندسی با ارائه گواهینامه معتبر و داشتن تفاهم نامه های همکاری مشترک با ادارات، دانشگاهها و سازمانهای مختلف در استان گیلان فعالیت می نماید. 

واژه نامه طلایی جامع آزمون نظام مهندسی- ویرایش جدید

گروه آموزشی دکتر رضا تن زاده (موسسه آموزشی پوران پژوهش گیلان) با بیش از 15 سال تجربه آموزشی در رشته های فنی و مهندسی در زمینه برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون ورود به حرفه مهندسی(پایه3)، دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکترا (بسته هاي آموزشي، كتاب و آزمونهاي هماهنگ كشوري)، دوره های ویژه نرم افزارهای فنی و مهندسی با ارائه گواهینامه معتبر و داشتن تفاهم نامه های همکاری مشترک با اکثر ادارات، دانشگاهها و سازمانهای مختلف در استانهای مختلف کشور، فعالیت می نماید.

شایان ذکر است که موسسه مذکور با بیش از 80% قبولی در آزمون پایه3 دوره های گذشته (که اسامی پذیرفته شدگان در وبسایت موسسه به آدرس www.PouranGilan.comو کانال تلگرام موسسه به آدرس @PouranGilan  ذکر شده اند) در میان تعداد کم پذیرفته شدگان در کشور، مورد توجه مهندسان محترم، قرار گرفته است. و این مسئله موجب افزایش مسئولیت کادر مدیریت و اساتید موسسه در قبال مهندسان عزیز شده ، بطوری که هدف اصلی مجموعه، افزایش رضایت مهندسان استفاده کننده از خدمات موسسه (کلاسهای حضوری تضمینی، بسته های آموزشی مکاتبه ای و آزمونهای آزمایشی شبیه سازی شده) و در نتیجه دستیابی به موفقیت در هدف انتخابی می باشد.

در همین راستا موسسه در سال 1393 همزمان با چاپ ویرایش های جدید کتب مباحث مقررات ملی ساختمان ایران، با ایجاد تحولی اساسی اقدام به بازنگری کلیه جزوات نموده و برای اولین بار در کشور اقدام به تهیه و آماده سازی مجموعه واژه نامه طلایی جامع آزمون نظام مهندسی به ترتیب حروف الفبا نموده است. ادعا نمی کنیم که تمامی سوالات را می توان با این مجموعه ردیابی نمود و پاسخ داد. اما هدف اینست که مهندسان با تسلط کم بر مباحث بتوانند از این مجموعه برای صرفه جویی در زمان آزمون بهره ببرند.

تفاوت اصلی این ویرایش با ویرایشهای قبلی و همچنین سایر واژه نامه های موجود در کشور:

واژه نامه جدید بعد از تکمیل واژه نامه در دوره های مختلف، برای اولین بار در کشور با متد جدیدی آماده شده است. آخرین ویرایش این واژه نامه بدین صورت تهیه شده است، که علاوه به در بر گرفتن تمامی کلمات موجود در مباحث مقررات ملی و راهنماهای جوش و قالب بندی و دستوالعمل گودبرداری و ... (حدود 20000 واژه) که به ترتیب حروف الفبا مشخص شده است. اشاره به شماره بند و همچنین شماره خط مورد اشاره کلمه مذکور، نیز نموده است که طبیعتا این شیوه، حداکثر صرفه جویی زمانی را در جلسه آزمون برای داوطلب به همراه خواهد داشت و به جرات می توان گفت هیچ واژه نامه ای در کشور چنین جامعیتی را در بر نمی گیرد.

مجموعه حاضر، حاصل چندین ماه تلاش و زمان و هزینه زیادی است که توسط بیش از 20 نفر از مهندسان این کشور به سرپرستی اینجانب، تهیه و ارائه شده است.

در پایان لازم است از تلاش آقایان و خانمهای مهندس: سپیده خوشگو، طیبه فائق درخشانی، مونا جوادی، کیوان افراز، صحرا قربانی بوساری، ابراهیم افسر، سامان داداش زاده، مهدیه زین کرین، علیرضا صفار، کیانوش علیپور، مریم پور رفیع، علیرضا غلامی جفرودی، زلیخا خودکامه، محبوبه جعفرپور، محیا محمدزاده، معصومه دیانتی، فرشته نوروزی، امین شعبانی، طاهره داوودنیا و ... که در تهیه این مجموعه با بنده همکاری داشتند، کمال تشکر و سپاسگذاری را داشته باشم.

طبیعی است مجموعه حاضر عاری از اشتباه نمی باشد. بنابراین منتظر نظرات شما دوستان از طریق ایمیل pourangilan@gmail.com هستیم. طبیعی است در کنار تمامی این بسته ها و مجوعه ها ، عامل اصلی موفقیت در آزمون، تلاش و کوشش خود شما دوستان و مهندسان عزیز می باشد.

 با تشکر و به امید موفقیت شما

دکتر رضا تن زاده

مدیریت مجتمع آموزشی (فروردین 1397)

 

بسته های آموزشی آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه (ماده 187 ) و کانون کارشناسان رسمی دادگستری

 

 مجتمع آموزشی آزاد پوران پژوهش ( گروه آموزشی دکتر رضا تن زاده )  ارائه می نماید :

 گروه آموزشی دکتر رضا تن زاده (مجتمع آموزشی آزاد پوران پژوهش)با بیش از 15 سال تجربه آموزشی در رشته های فنی و مهندسی در زمینه برگزاری دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکترا ، کلاسهای آمادگی آزمون ورود به حرفه مهندسی (پایه3) ، کلاسهای مورد تایید وزارت کار و امور اجتماعی و سازمان فنی و حرفه ای استان و دوره های ویژه نرم افزارهای فنی و مهندسی با ارائه گواهینامه معتبر و داشتن تفاهم نامه های همکاری مشترک با  ادارات، دانشگاهها و سازمانهای مختلف، فعالیت می نماید. (مابقی در ادامه مطلب)

 

طرح تخفيف ميلاد حضرت رسول اکرم (ص)

توجه مهم
با توجه به درخواستهای متعدد مهندسین عزیز و به مناسبت میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) با تصويب هيات مديره، شرايط تخفيف زير در استفاده خدمات موسسه به مدت 3روز (2 تا 4 آذر 97) در نظر گرفته شده است:

 

 

30% تخفیف #آزمونهای_آزمایشی شبیه سازی شده با سوالات تالیفی و استاندارد

20% تخفیف خريد #بسته_هاي_آموزشي #مکاتبه ای (قابل ارسال به کل کشور)

تخفيف ثبت نام #كلاسهاي_تضميني_حضوري (یک میلیون ریال در پرداخت نقدی)

تبصره 1: اين طرح در تاریخهای 2 تا 4 آذر 97 معتبر بوده و غيرقابل تمديد است.

تبصره 2: با توجه به محدود بودن تعداد بسته ها، با اتمام موجودی، عملا طرح پایان یافته تلقی خواهد شد.

#گروه_آموزشی_دکتر_رضا_تن_زاده

اعلام نتایج آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه (ماده 187 ) و دادگستری سال 1396

 

اعلام نتایج آزمون کارشناسی رسمی 1396

نتایج آزمون کارشناسی رسمی سال 1396 از تاریخ 1397.03.29 لغایت 1397.04.29 از طریق وب سایت مرکز امور وکلا و کارشناسان قوه قضائیه در دسترس میباشد.

 


دوره های آمادگی آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه (ماده 187 ) و دادگستری :

اساساً كارشناسان رسمي به عنوان بازوي تصميم‌گيري قضات و اصلي‌ترين مرجع تشخيص حق در مراجع قضايي محسوب مي‌گردند. به عبارت ديگر در موضوعات تخصصي، قاضي لباس قضاوت را نيابتاً بر تن كارشناس مي‌پوشاند. از اينرو يك كارشناس علاوه بر وجهه حرفه‌اي، نقشي برجسته و مسئوليتي مهم در حل و فصل دعاوي برعهده دارد. كه در اولين گام مهندسان مي‌بايست در آزمون انتخاب كارشناسان رسمي موفق به كسب امتياز لازم شوند، با توجه به خاص بودن سؤالات، موسسه پوران پژوهش به منظور موفقیت هر چه بیشتر داوطلبان در آزمون، اقدام به برگزاری دوره های آمادگی به صورت کاملاً کاربردی و مؤثر نموده است. با توجه به تنوع موضوعات تخصصي اين دوره، تدريس آن توسط چندين مدرس با تجربه صورت مي‌گيرد.... (مابقی در ادامه مطلب)

 

اعتراض به کلید ارائه شده آزمون پایه3 اردیبهشت 97

 برای مشاهده این قسمت ابتدا بصورت رایگان عضو سایت شوید

 متن خبر اعلام شده در سایت دفتر مقررات ملی ساختمان به قرار زیر است : (بقیه در ادامه مطلب)

 

 

پاسخنامه تشریحی آزمون پایه 3 اردیبهشت 97

 

 

برای مشاهده این قسمت ابتدا بصورت رایگان عضو سایت شوید

 

مجتمع آموزشی پوران پژوهش با بیش از 15 سال تجربه آموزشی در رشته های فنی و مهندسی در زمینه برگزاری دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکترا(بسته هاي آموزشي ، كتاب و آزمونهاي هماهنگ كشوري)، کلاسهای آمادگی آزمون ورود به حرفه مهندسی(پایه3) ، کلاسهای مورد تایید وزارت کار و امور اجتماعی و سازمان فنی و حرفه ای استان و دوره های ویژه نرم افزارهای فنی و مهندسی با ارائه گواهینامه معتبر و داشتن تفاهم نامه های همکاری مشترک با ادارات، دانشگاهها و سازمانهای مختلف در استان گیلان فعالیت می نماید.

در همین راستا این موسسه اقدام به انتشار پاسخنامه تشریحی آزمون پایه3 نظام مهندسی (مهر 96) نموده است. که علاقمندان می توانند در دو مرحله،

1) عضویت در وبسایت موسسه

2) دریافت فایل از لینکهای زیر

سوال و پاسخنامه رشته های مختلف به محض آماده شدن در همین صفحه بارگذاری خواهند شد...

تا خط پایان با شما هستیم....

آزمون شبیه سازی پایه3 نظام مهندسی (حضوری و اینترنتی)

آزمون شبیه سازی پایه3 نظام مهندسی (با قابلیت شرکت بصورت آنلاین و حضوری)

با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون پایه3 نظام مهندسی جهت دریافت پروانه اشتغال بکار مهندسی، موسسه پوران پژوهش جوان به عنوان نخستین برگزار کننده دوره های آمادگی پایه3 نظام مهندسی اقدام به برگزاری ....

لینک ورود به سامانه برگزاری آزمون آنلاین

 

اطلاعیه ثبت نام آزمون های ورود به حرفه در اردیبهشت ۹۷

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون های ورود به حرفه مهندسی می رساند، نوبت بعدی آزمون های مربوط، در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ برای کلیه رشته های مهندسی، شهرسازی – عمران – معماری – نقشه برداری – تاسیسات مکانیکی – تاسیسات برقی و ترافیک به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

ثبت نام این دسته از آزمون ها از تاریخ ۹۶/۱۱/۳۰ از طریق سامانه آزمون های ورود به حرفه مهندسان شروع و تا ۹۶/۱۲/۱۱ ادامه خواهد داشت.


آخرین خبرنامه ها